Hód regisztrációk – 2019

A 2019-es versenyre a regisztrációt megnyitottuk.

• Akik előző években részt vettek a versenyen, azok be tudnak jelentkezni korábbi adataikkal (e-mail cím, jelszó) a rendszerbe, mint tanárok.
  • Akik még nincsenek regisztrálva, azok a bejelentkezés menüpont alatt megtehetik. Regisztrációt követően adminisztrátorunk jóváhagyását (max. 2 munkanap) meg kell várniuk.
    Amennyiben az iskolájukat nem találják a rendszerünkben, kérjük, írják meg az info@e-hod.elte.hu címre az iskola teljes nevét és pontos címét. Adminisztrátorunk 2 munkanapon belül rögzíti a címet és a regisztráció elkezdődhet.

Az alábbi dokumentum segítséget nyújtanak a regisztrációhoz, a diákok menedzseléséhez és a játék lebonyolításához. Amennyiben kérdése van, kérjük, olvassa el a GYIK-ot, majd írjon e-mailt amennyiben nem talált választ.