2022-es bitHÓDítás

Már lehet jelentkezni, regisztrálni a 2022-es HÓD kihívásra az alábbi űrlap kitöltésével!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

A verseny idén is 2 hetes lesz: 2022. november 7-18-a között kerül megrendezésre. November 7. reggel 7-től november 18. este 6-ig  lehet majd versenyezni hétköznapokon.

A regisztráció és a felület megváltozik.

A használati útmutató letölthető pdf formátumban.

A hozzáférési kódokat november 3-tól kezdjük majd kiküldeni azoknak, akik regisztrálnak! Amennyiben november 3-tól, illetve az azutáni regisztrációt követő 3 munkanapon belül nem kap kódokat, kérjük nézze át a spam (levélszemét) mappáját és vegye fel a kapcsolatot velünk az info@e-hod.elte.hu e-mail címen. Minden tanárnak alapesetben egy-egy regisztrációra, kódra lesz szüksége. Amennyiben több iskolával neveznek, akkor iskolánként szükséges szétválasztani a regisztrációt.