HÓD 2022 – végeredmény

Lezárul a 2022-es megmérettetés.

Gratulálunk minden résztvevőnek és köszönjük a támogató tanárok munkáját.

283 iskola több, mint 37ezer (37.350) diákja vett részt az idei megmérettetésen szerte az országból.

Az eredmények, statisztikák az archívum oldalain olvashatóak.

A díjkiosztóra kerül sor május végén.

Az idei e-hód verseny díjazottjait az Alphacademy (alphacademy.hu) is támogatja! Az Alphacademy online programozás szakköröket tart érdeklődő és motivált gyerekeknek 8-18 éves korig, tudás szerinti csoportokra bontva, teljesen kezdő programozástól egészen a nemzetközi versenyekre felkészítő szintig.

Támogatónk a kishód, benjamin és kadét kategóriájában az első helyezetteknek ingyenes, a 2-3. helyezetteknek félárú képzést nyújt az idei iskolaévben, illetve minden más e-hód versenyzőnek 10% kedvezményt. (e-mailben kérhető további kedvezmény). Jelentkezési határidő: 2023. január 22. A kapcsolattartó tanárok elérhetőségét átadjuk a támogatónknak, ők felveszik velük a kapcsolatot. Amennyiben 1 héten belül nem kapnak levelet (a spam-ben sem találják), kérjük sos jelezzék ezt felénk, vagy az info@alphacademy.hu címen.